Ми використовуємо сучасний апарат ударно-хвильової терапії швейцарської фірми, що не має аналогів серед конкурентів. Зняття больового синдрому відбувається швидко та майже безболісно —  без обезболюючих та гормональних препаратів. Процедура займає від 20 до 30 хвилин а в середньому потрібно лише 3-8 процедур для результату, який ми впевнено можемо Вам гарантувати.

П’яткова шпора

П’яткова шпора – це кісткове розростання у формі дзьоба, шипа або клина, розташоване в області бугра п’яткової кістки з його підошовної сторони або в області прикріплення ахіллового сухожилля. Захворювання надзвичайно широко поширене і становить близько 10% від загального числа захворювань кістково-м’язової системи.

Шпори п’яткові частіше розвиваються у жінок у віці старше 40 років. Сприятливими факторами до утворення п’яткових шпор є плоскостопість (виявляється у 90% пацієнтів), надлишкова вага, захворювання великих суглобів (артрити) і хребта, ревматизм, нейродистрофічні і судинні розлади, тривалі перевантаження стопи (наприклад, у спортсменів).

Причини розвитку

Як правило, шпори п’яткові розвиваються внаслідок вікового зміни обмінних процесів. За даними рентгенологічних досліджень, шпори п’яткові виявляються у кожної четвертої людини похилого та старечого віку.

Саме по собі кісткове розростання може ніяк не виявлятися. Характерна симптоматика виникає при приєднанні супутніх розладів: бурситу (запалення синовіальної сумки), періоститу (запалення окістя) і дегенеративно-дистрофічних змін в тканинах, прилеглих до п’яткової шпори.

Розмір п’яткової шпори ніяк не пов’язаний з вираженістю симптомів цього захворювання. Можлива повна відсутність клінічних ознак при кістковому розростанні великих розмірів і втрата працездатності при повній або практично повній відсутності ознак п’яткової шпори за даними рентгенографії.

Симптоми

Спочатку біль виникає під час ходьби. Через деякий час больові відчуття набувають яскравих характерних рис. Пацієнт скаржиться на пекучі, гострі болі, схожі на відчуття цвяха в п’яті, що виникають при початку ходьби (після сну або тривалої перерви) – так звані «стартові болі». У процесі ходьби біль зменшується, а до вечора поступово посилюється.

Біль може нести стійкий характер і викликати тривалу непрацездатність. Іноді, щоб розвантажити ногу і зменшити больові відчуття, пацієнти з п’ятковою шпорою змушені пересуватися на милицях.

При огляді області п’яти патологічні зміни, як правило, не виявляються. Відзначається болючість при здавлюванні п’яти з боків, тиску на бугор п’яткової кістки або область прикріплення ахіллового сухожилля. В окремих випадках спостерігаються мозолі і незначний набряк п’яткової області.

Лікування

Спираючись на досвід лікування цієї патології, пропонуємо ефективний та безпечний спосіб лікування методом ударно-хвильової терапії. Це повністю виліковує  п’яткові шпори, а не лише знімає біль та запалення. Після 3 — 5 відвідувань лікаря ви зможете забути про вашу проблему. В рідкісних випадках необхідно було проводити 6 — 8 сеансів лікування. Паралельно з п’ятковою шпорою часто йде ураження ахілового сухожилля, що може подовжити період видужання, але ми завжди справляємось з цими неприємностями.

Інші методики, які можемо запропонувати:

— блокади стероїдними протизапальними препаратами (гормонами)

— блокади, обколювання препаратами Heel

— PRP терапія (плазмотерапія)

— розвантаження ураженої ділянки — рекомендуємо  носити спеціальні ортопедичні устілки європейского виробництва, які можна у нас замовити.

Метод ударно-хвильової терапії  повністю виліковує  п’яткові шпори, а не лише знімає біль та запалення.

Впевненість та довіра лікарю – запорука видужання!       

Більше новин