Безопераційна корекція (розгладжування) зморшок, носогубних складок, підтяжка (ліфтинг) шкіри обличчя і шиї (підборіддя) за допомогою ударно-хвильової терапії (УХТ).

Процедура безболісна, проводиться у центрі Петра Панчишина і не вимагає реабілітації. Результат помітний відразу після першої процедури у 70% випадків.

Ефекти ударно-хвильової терапії:

— Стимуляція метаболізму;

— Збільшення проникності клітинних мембран;

— Посилення проліферації фібробластів, що сприяє утворенню нових колагенових і еластинових волокон, синтезу ендогенної (власної) гіалуронової кислоти, тобто відновленню нормального стану шкіри, її пружності, еластичності, вирівнюванню рельєфу шкірного покрову, збереженню водного балансу;

— Покращення мікроциркуляції (під час процедури в 40 разів), яка також сприяє відновленню живлення клітин і виведення продуктів життєдіяльності;

— Механічна стимуляція веде до зменшення набряків.

Основна мета методу ударно-хвильової терапії – омолодження тканин, виключивши будь-яке хірургічне втручання, медикаменти та побічні ефекти.

Результат помітний відразу після процедури, має наростаючий ефект і зберігається близько 9 – 18 місяців. Рекомендована кількість процедур – 7 з інтервалом один раз на тиждень. Дуже ефективно при яскраво виражених і глибоких носогубних складках, в тому числі “гострих”. Відмінною рисою використання ударно-хвильової терапії в естетичній медицині є те, що вона однаково підходить як жінкам, так чоловікам. Даний метод став затребуваним завдяки своїм унікальним властивостям, які в деяких випадках перевершують хірургічне втручання. Процедура відмінно підходить тим, хто вибирає неінвазивні (безопераційні) методи лікування, турбуючись про якість свого здоров’я і рівень медичного втручання.

Після процедури можливе легке почервоніння шкіри, яке зазвичай проходить через 15 хвилин. Процедура УХТ тривалістю близько 20 хвилин проводиться на медичному обладнанні швейцарської компанії Storz Medical.

Більше новин