Ортопедія

Ортопедія

Дисципліна покриває та охоплює області ортопедії, травматології та спортивної медицини. Ендоскопічний підхід в хірургічній практиці гарантує мінімально інвазивне втручання в суглоби. Артроскопічні інструменти та системи від Річард Вольф були розроблені на самому високому рівні та з позицій всіх трендів. Лінійка обладнання включає повний спектр найсучасніших артроскопічнх інструментів для всіх видів суглобів, швидкісні моторизовані та шейверні системи, системи іригації та аспірації, імпланти для реконструкції зв’язок та сухожиль та ін.

До компетенції лікаря травматолога-ортопеда входять наступні патологічні стани:

1. переломи кісток та їх ускладнення
2. наслідки травм
3. вивихи розтягування та розриви сумочно-зв’язкового апарату суглобів
4. забої, рани та садна
5. захворювання кісток та суглобів (остеопороз, деформуючий артроз, бурсит, п’яткова шпора, плоскостопість та ін.)
6. вроджені захворювання опорно-рухового апарату (сколіоз, клишоногість, синдактилія, вкорочення кінцівок та ін.)

Будь-яка травма опорно-рухового апарату — це привід для негайного звернення до фахівця. Також своєчасна консультація лікаря необхідна при появі слідуючих симптомів:

1. хворобливі відчуття в суглобах та хребті
2. порушення постави різних типів та ступенів
3. поява болю та дискомфорту в стопах
4. видиме порушення зовнішнього вигляду суглобів
5. виникнення набряклості та припухлості поблизу суглобів
6. поява хрускоту, відчуття ломоти в суглобах
7. локальні зміни шкіри поблизу суглобів

Значна кількість захворювань опорно-рухового апарату відрізняється поступовим протіканням з мінімумом або повною відсутністю симптомів на початку захворювання. Постійно відкладаючи відвідування травматолога, сподіваючись на те, що захворювання пройде само по собі, зазвичай призводить до переходу хвороби в запущений, більш тяжкий або хронічний стан. Адже кожен знає, що лікувати захворювання в початковій стадії набагато простіше, дешевше і швидше, ніж намагатися впоратися з ним в занедбаному стані. Але, на жаль, мало хто слідує цьому правилу …

Виникнення травми або хоча б одного з описаних вище симптомів — це привід для термінового візиту до травматолога-ортопеда. Не забувайте, що зустріч з фахівцем і отримання кваліфікованої допомоги — реальний шанс надовго зберегти свій опорно-руховий апарат здоровим.

Отримати консультацію