Дарматологія

Дерматоскопія – це досить новий вид дослідження шкірних утворень, який не вимагає хірургічного втручання, зате дає можливість діагностувати ранні стадії меланоми (раку шкіри). Раніше це було неможливо без операції. Дерматоскопія вже більше 10 років успішно застосовується в країнах Європи, Австралії, Америки. За допомогою спецприлада дерматолог збільшує родимку в десятки разів, що дозволяє вивчити її структуру. Неоднорідність, несиметричність, відсутність чітких меж може свідчити про її злоякісність. Такий метод дослідження застосовується на ранніх стадіях захворювань і не має протипоказань.

Дерматолог у нашому центрі обов’язково застосовує дерматоскоп для вивчення шкірних новоутворень. Тільки після обстеження можна сказати, чи варто видаляти родимку або краще утриматися від такого рішення. Але дерматоскопія рекомендована не тільки тим, хто надумав позбутися від шкірних новоутворень. Якщо яка-небудь із Ваших родимок змінила колір, збільшилася в розмірах, стала більш щільною, запалилася або стала свербіти, Вам терміново потрібно обстежити її за допомогою дерматоскопа. До групи ризику появи злоякісних утворень належать люди зі світлою шкірою і світлим волоссям, вагітні, пенсіонери.

Записатися на прийом


Видалення папілом,
бородавок, невусів,
дерматофібром

Більшість шкірних новоутворень, таких як папіломи, бородавки, дерматофіброми не заважають захворюваннями, які вимагають обов’язкового лікування і є скоріше косметичною проблемою, в той час певні їхні форми можуть призводити до серйозних ускладнень.

Дерматологи, особливо за останнє століття, розробили багато ефективних способів боротьби з шкірними новоутвореннями. Від правильного вибору методу залежить подальший лікувальний і косметичний результат. При необхідності, проводиться гістологічне дослідження видаленого матеріалу.

Увага! Самостійне видалення новоутворень шкіри, а також, різні «народні» методи лікування вкрай небезпечні. Видалення повинен проводити тільки кваліфікований фахівець.

Записатися на прийом


Видалення ліпом

Ліпома (жирова пухлина, жировик) – доброякісна пухлина, яка розвивається з жирової тканини.
Це м’який рухливий підшкірний вузол, безболісний, не спаяний з навколишніми тканинами.

Найбільш часто зустрічаються жировики розміром 1-5 см в діаметрі. Однак іноді ліпоми можуть досягати дуже великих розмірів (10 см і більше).
Спроби позбутися жировиків на тілі засобами народної медицини не принесуть ніякої користі – розсмоктування ліпоми не може відбутися саме собою.

Увага! Самостійне видалення ліпом, а також, різні «народні» методи лікування вкрай небезпечні. Видалення повинен проводити тільки кваліфікований фахівець.

Записатися на прийом