Який найкращий спосіб допомагає позбутися від появи акне? Як і в випадку інших проблем зі шкірою, це — профілактика.

Профілактика акне необхідна особливо в осінній період. Все через те, що восени в організмі людини відбувається уповільнення обміну речовин, зміна гормональної активності, а тут ще й дефіцит вітамінів і акліматизація. Жінки повинні особливо уважно поставитися до профілактики акне через гормональні сплески.

Як доглядати за шкірою восени?

Ви старанно наносили на шкіру сонцезахисний крем все літо? Не зупиняйтесь! Звичайно, це вже більше не спека, але це не означає, що Ви повинні припинити захищати свою шкіру від сонця. Багато препаратів по догляду за проблемною шкірою можуть стати причиною світлочутливості шкіри, тобто вони збільшують Ваші шанси на сонячний опік. Крім того, занадто багато сонця викликає передчасне старіння. Наносьте шар сонцезахисного крему з ефектом зволоження кожен день.

Пам’ятайте, осінь — «сухий сезон» для шкіри, тому стандартні методи боротьби з акне ще сильніше висушать лице. Холодне повітря і вітер можуть посилювати сухість шкіри. Ця сезонна особливість, в поєднанні з властивою в лікуванні акне втратою вологи, означає, що Ваш легкий літній лосьйон для вмивання не втратить своєї актуальності і восени. Підбирайте засоби по догляду на водній основі, без комедогенних речовин. Восени приділяйте особливу увагу очищенню і зволоженню шкіри. Найкращим рішенням є м’яке очищення за допомогою миття всього обличчя, у тому числі відомої Т-зони і райони з акне. Не менш важливим є регулярне миття волосся з шампунем — жирне волосся також викликає надлишкову жирність шкіри обличчя. На це особливо потрібно звернути увагу тим у кого довге волосся..

Осінь приносить шквал нових видів діяльності. Підлітки потрапляють назад у вир шкільних занять. Дорослі опиняються в більш активному середовищі після дещо повільного літнього темпу. На тлі всіх цих хвилювань і метушні Ваші власні потреби відходять на задній план. Але постійне використання Ваших препаратів для лікування акне має вирішальне значення для покращення вигляду шкіри. Методично дотримуйтесь інструкцій Вашого фахівця і препаратів. Виконуйте необхідні процедури як зазначено. При лікуванні акне не пропускайте дні! Коли життя стає неспокійним, спробуйте прості нагадування, як розміщення препаратів для лікування акне поруч із зубною щіткою.

Як відомо, в холодну пору у людини починається так звана хандра. Втома, недосипання, меланхолія — все це ознаки нестачі вітамінів. Кожен з них має певну область впливу в людському організмі. Дефіцит вітамінів може привести до поганого самопочуття, млявості, неможливості зосередиться на чомусь важливому, апатії, поганого настрою. А це, як ми знаємо, одні з головних причин появи “неприємностей” на шкірі. В осінній період особливо важливо приймати вітаміни, щоб не погіршувати стан своєї шкіри.

І найголовніше, торкатися або тим більше видавлювати вугрі протипоказано. Це може привести до рубцювання і зміни кольору шкіри, і в подальшому будуть потрібні серйозні заходи, на кшталт лазерного лікування, щоб виправити видимі дефекти шкіри.

Більше новин