Лікувальний масаж рідким азотом або кріомасаж — це найшвидша і комфортна косметологічна процедура. Під час процедури охолоджується тільки тонкий поверхневий шар, тому легке охолодження рідким азотом дуже приємно для пацієнта.

Рідкий азот являє собою прозору рідину, без кольору і запаху, з температурою кипіння -195,8°С при нормальному атмосферному тиску, що не горить та не вибухає. При випаровуванні 1 л рідкого азоту утворюється приблизно 700 літрів газоподібного. Для зберігання рідкого азоту застосовують спеціальні резервуари — посудини Дьюара об’ємом від 6 до 40 літрів.

Перш ніж проводити кріомасаж шкіри обличчя, Вам слід обстежитися на шкірні захворювання, алергії або інші несприятливі чинники. Залежно від проблеми існує два види кріомасажу:

  1. Глибокий кріомасаж спрямований на заморозку, яка призводить до деструкції і загибелі тканин. В основному використовується при видаленні папілом та інших новоутворень, в цьому випадку виставляється більш тривала дія аплікатора (30 секунд), який фіксується на новоутворенні і утримується при невеликому тиску.
  2. У випадку звичайної обробки шкіри обличчя за допомогою рідкого азоту, не відбувається зіткнення аплікатора з поверхнею шкіри, маніпуляції з аплікатором проходять або по масажних лініях обличчя, або точково охоплюючи локалізовані ділянки.

Так як результат кріомасажу є відстроченим, процедуру потрібно проводити регулярно (в середньому 15 сеансів) для прояву позитивних змін, про що свідчить покращення кольору обличчя, підтягнутість контурів лиця, зменшення кількості мімічних зморшок, що проявилися внаслідок старіння шкіри обличчя.

Плюси та мінуси кріомасажу

Як і будь-яка інша процедура, масаж рідким азотом має свої плюси і мінуси, а також протипоказання. Однозначними плюсами даної процедури є:

  • Короткий відновлювальний період, що дозволяє проходити процедуру кілька разів на тиждень.
  • Ідеально підійде для тих, кому протипоказана мезотерапія.
  • Рідкий азот не викликає пігментації.
  • Під час процедури відсутній контакт з шкірою, що призводить до відсутності її травматизму.
  • Кріомасаж можна поєднувати з іншими косметичними і оздоровчими процедурами.

Серед мінусів даної процедури виділяють почервоніння і деяку припухлість протягом доби після проведення кріомасажу, відчуття холоду і поколювання шкіри, що не завжди приємно для пацієнта.

Масаж рідким азотом маэ сприятливу дію для шкіри обличчя, яку оцінили багато жінок різних вікових груп. Порівняно невисока ціна і приголомшливий ефект завойовують все більше прихильниць, особливо відзначають позитивний результат кріомасажу жінки з жирним типом шкіри. А саме тому, що прищі на обличчі зникають на термін від півроку після проведення сеансу, а рівна поверхня і приємний колір обличчя є приємним бонусом.

 

 

 

Більше новин