Корекція губ в сучасній естетичній медицині є однією з найбільш популярних і затребуваних процедур. Дуже велика кількість пацієнтів різної статі і віку звертається до косметологічних клінік саме з таким запитом, і лікарі можуть запропонувати своїм пацієнтам ефективні методи реалізації їх побажань. Особливо ефективною є процедура корекції губ філерами — оволодіти навичками, необхідними для виконання цієї процедури, сьогодні прагне кожен фахівець. Однак дуже важливу роль для досягнення найкращого результату відіграє вибір препарату, і сьогодні ми поговоримо про препарат Juvederm Volift.

Juvederm Volift (Ювідерм Воліфт) — філер нового покоління, призначений для усунення природних недоліків шкіри і поповнення об’єму м’яких тканин обличчя. Його унікальний склад обумовлює тривалий і якісний результат, а також майже повну відсутність болю при проведенні косметологічної процедури. Філер на основі гіалуронової кислоти компанії Allergan (Аллерган) розроблений за унікальною технологією VYCROSS, що дозволяє гелю більш рівномірно розподілятися і довше утримуватися під шкірою. Препарат відмінно проявив себе в створенні об’єму і контуру губ.

Протипоказання при використанні Juvederm Volift (Ювідерм Воліфт)

В яких випадках Juvederm Volift не слід використовувати? Перелік обмежень до процедури є стандартним і, як правило, озвучується лікарем ще на етапі консультації. До списку заборон можна віднести:

  • вагітність;
  • схильність до утворення рубців;
  • період лактації;
  • епілепсія;
  • запальні процеси на шкірі;
  • аутоімунні захворювання.

Крім цього слід в обов’язковому порядку попереджати фахівця про наявність індивідуальної непереносимості або алергії на один з компонентів філера. Якщо в недавньому минулому Ви проходили косметичні обробки агресивного характеру (наприклад, пілінги), фахівець запропонує Вам перенести ін’єкцію Juvederm Volift на певний термін.

Корекція губ — залог хорошого результату

За допомогою контурної пластики можна досягти таких результатів:

  • Збільшити об’єм губ;

Якщо природа не обдарувала Вас пишними губами, не впадайте у відчай, контурна пластика непомітно і природно збільшить розмір і об’єм Ваших губ.

  • Зміна форми губ, усунення асиметрії;

Досить у багатьох від природи “диспропорція губ”, за допомогою контурної пластики Ви можете збільшити верхню чи нижню губу, усунути асиметрію.

  • Заповнення впадин, шрамів і інших дефектів на губах;

Якщо Ви пережили травматичне пошкодження Ваших губ, контурна пластика виправить і відкоригує багато дефектів.

  • Омолодження губ.

Губи страждають від плину часу, так само як і наша шкіра, через втрату колагену губи стають тоншими, з’являються зморшки, опускаються куточки рота. Контурна пластика непомітно омолодить губи, надавши їм колишню форму і об’єм.

Більше новин