Фракційна мікроголкова мезотерапія є одним із найсучасніших та цілковито безпечних методів апаратної косметології.

Суттєві переваги фракційного RF-омолодження:

  • комфортні та безболісні відчуття під час та після проведення процедури;
  • процедура не потребує спеціальної підготовки;
  • мікроголки нашого апарату проникають на регульовану глибину — від 0.25 до 3 мм, що дозволяє проводити ліфтинг шкіри для пацієнтів будь-якого віку та розгладжувати зморшки різної величини — від найдрібніших мімічних “гусячих лапок” і до глибоких вікових зморшок;
  • навіть однієї процедури радіохвильового (RF) ліфтингу достатньо для того, щоб запустити природні процеси омолодження організму та підвищити рівень виробітку колагену в шкірі на декілька місяців — а колаген, як відомо, саме той “екстракт молодості”, завдяки якому наша шкіра залишається пружною, зволоженою та здоровою на вигляд.

 

Ефект від процедури видно вже на другий день.

Апарат для фракційної мезотерапії

Мікроголковий фракційний RF апарат фірми Leadbeauty — найновіше цінне надбання, що поповнило арсенал нашої клініки цього року. На відміну від більш агресивних методик, за допомогою цього приладу можна проводити нехірургічний ліфтинг шкіри, видаляти пігментні плями і коригувати шрами та зморшки різної глибини без завдання жодної шкоди Вашому здоров’ю.

Ось як це працює:

Під час процедур RF-ліфтингу відбувається стимуляція клітин-фібробластів, починається активне вироблення нового еластину і колагену. Посилюється кровообіг, прискорюються процеси вироблення колагену, відбувається проліферація (збільшення кількості) фібробластів. Все це призводить до омолодження шкіри, відновлення її пружності та еластичності. Тривалість отриманого ефекту залежить від віку пацієнта, від здібностей організму до природної виробленні колагенових зв’язків.

Особливості фракційної мезотерапії

До проведення процедури слід зробити певні приготування: нанести спеціальний крем за 30 хвилин до початку сеансу омолодження, а після цього — старанно очистити шкіру антисептичними серветками чи індивідуально підібраним для Вас засобом. Доцільно довірити це Вашому лікарю — адже він точно знає, що і як треба зробити.

Радіохвильовий ліфтинг найбільш ефективний для підтяжки області декольте і шиї, а також шкіри навколо очей, в області брів, повік, щік і носогубних складок. Останнім часом все більш активно RF-ліфтинг почали використовувати і для омолодження шкіри на грудях, стегнах і животі.

Також RF-ліфтинг включають в програми схуднення як додатковий курс процедур з підтяжки шкіри, щоб усунути в’ялість, розтяжки і обвисання, які стають помітні в процесі скидання зайвої ваги.

 

Реабілітаційний період та догляд за шкірою

Відновлення після фракційної мезотерапії дуже швидке — в середньому від 3 до 6 днів, тому по суті його навіть реабілітацією назвати складно. Однак протягом тижня після процедури потрібно обережно та дбайливо ставитися до шкіри.

 

Рекомендуємо Вам дотримуватись таких простих правил догляду:

  • користуватись помірною кількістю косметичних засобів, а краще — на певний час відмовитись від декоративної косметики (особливо це стосується області очей);
  • уникати різких перепадів температур, дуже високої або низької температури;
  • регулярно користуватись неагресивними засобами для очищення шкіри (наприклад, тоніком для чутливої шкіри), при цьому змиваючи їх достатньою кількістю теплої води;
  • в жодному випадку не можна відвідувати пляжі, солярії та сауни;
  • зменшити навантаження тренувань в спортзалі, а в найкращому випадку — відмовитись на деяких час від важких фізичних вправ чи взагалі призупинити тренування на тиждень часу.

 

В нашій клініці Ви завжди можете розраховувати не тільки на якісно проведені медичні процедури та лікування, а й на дбайливий догляд, персональне піклування та привітність наших працівників. Приходьте — наша команда буде рада Вам допомогти!

Більше новин